Skupiamy się na produktachSpecjalizujemy się w praktycznym projektowaniu naszych produktów, koncentrujemy się na rozwoju produktu i skupiamy się na prostym i stylowym tworzeniu.

Użytkownicy są podstawą rozwoju biznesu

Baseus jest cyfrową marką akcesoriów 3C pod marką Shenzhen Times Innovation Technology Co., Ltd., która integruje badania i rozwój, projektowanie, produkcję i sprzedaż, która została założona przez CEO Mr. CU w 2009 roku.

Logo jest uproszczonym hasłem Baseus "Base on User". Logo pokazuje ducha marki "Pokonać trudności z największą łatwością", jak również wartość marki "Wszystkie piękne produkty powinny być praktyczne".

"Base on User" jako slogan marki Baseus, oznacza to, że użytkownicy są podstawą przetrwania i rozwoju firmy. Podczas pozycjonowania popytu na produkty kładziemy nacisk na myślenie z punktu widzenia użytkownika, zwracamy uwagę na wrażenia użytkownika i dostarczamy praktyczne i piękne produkty naprawdę związane z użytkownikami.

img1_1.jpg

Wszystkie piękne projekty produktów muszą być praktyczne

Praktyczny design to koncepcja marki Baseus. Koncentrujemy się na dostarczaniu użytkownikom praktycznych i estetycznych produktów. Integrujemy najnowszą technologię, przyjazne dla środowiska materiały i elementy mody co pokazuje unikalny styl "Baseus".

Od wyboru materiałów po przetwarzanie technologii, od dopasowywania kolorów do określenia struktury, Baseus wkłada wiele wysiłku w każdy szczegół. Ma to po prostu uczynić prawdziwe i praktyczne przedmioty w życiu prostą i czysto zrównoważoną formą, aby życie użytkownika mogło być lepsze dzięki dobremu dopasowaniu kolorów i zhumanizowanemu wzornictwu.

Wizja Baseus


Za każdym razem, gdy otrzymujesz jeden z produktów marki Baseus, mamy nadzieję, że będziesz nie tylko podekscytowany jego praktycznością, ale także dlatego, że zawsze zapewni Ci radość w odpowiednim momencie.

img3_1.jpg